Dom

Astral Electronics Technology Co.,Ltd Kontrola jakości

Orzecznictwo
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
Opinie klientów
it is a pleasure to do business with Astral, thanks for your high quality, good service, let's keep our business and friendship always.

—— Sergio Gramer

I have worked with ASTRAL for three years, they have many new models for our market and very good quality, The Android System is perfect!

—— Hakan Urgan

Astral always help me with my orders, they are very professional and helpful, we will keep buying with you.

—— Fabio Fernandes

Doskonałe produkty, zdobywające więcej pozytywnych opinii od moich użytkowników.

—— Chan

Im Online Czat teraz
QC profilu
Zarządzanie jakością było naszą podstawową pracą od samego początku, co jest niezwykle ważne dla naszego przetrwania i wysokiej konkurencyjności na rynku.

Aby zapewnić produkty i usługi o gwarantowanej jakości, Astral wyposaża się w nowoczesne maszyny testowe, a zwłaszcza dobrze wyszkolony zespół QC z ponad 10 członkami, a wszyscy ci członkowie QC mają doświadczenie i dobrą pracę, podczas gdy większość pracuje w tej firmie od ponad 3 lat jako członkowie QC.

Ponadto, aby poprawić swoje umiejętności QC, ustanowiono mechnisam QC, który działa dobrze przez te wszystkie lata, w tym regularne wewnętrzne szkolenia QC i regularne rozmowy między działami o jakości itp.

Dzięki ich wysiłkom zarządzanie jakością w całej firmie jest doskonałe i poprawia się, a wskaźnik awaryjności naszych produktów był do tej pory dobrze kontrolowany poniżej 1%, a my wciąż pracujemy nad jego poprawą i wciąż wprowadzamy bardziej skuteczne środki, aby uzyskać Kontrola jakości działa na wysokim poziomie, a jakość naszych produktów jest lepsza.

Po złożeniu wszystkie elementy będą testowane krok po kroku, w tym test wibracji, test wysokiej / niskiej temperatury i test starzenia przez 8 godzin.

Tylko ci, którzy przeszli wszystkie wyżej wymienione testy, wchodzą w następującą procedurę, która oznacza, że ​​wszystkie elementy zostaną w 100% przetestowane pod kątem wszystkich funkcji jeden po drugim, w tym połączenia Bluetooth, połączenia Wi-Fi w celu uzyskania dostępu do Internetu, niezawodności ekranu dotykowego, wydajności pokręteł głośności i klucze, występy audio-wideo i inne.

Dzięki tym rygorystycznym środkom kontroli jakości upewniamy się, że wszystkie te elementy zostaną idealnie zapakowane i dostarczone naszym partnerom i użytkownikom, a użytkownikom ostatecznie będziemy mogli cieszyć się technologią.

Certyfikaty
 • Astral Electronics Technology Co.,Ltd

  Standard:CE

  Numer:BCTC-13041250

  Data wydania:2013-05-03

  Data wygaśnięcia:2015-03-02

  Zakres / piecyk:car dvd gps navigation

 • Astral Electronics Technology Co.,Ltd

  Standard:ROHS

  Numer:AT0712655R

  Data wydania:2011-01-04

  Data wygaśnięcia:2015-12-04

  Zakres / piecyk:car dvd gps navigation

Szczegóły kontaktu
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)