Dom

Astral Electronics Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
Opinie klientów
it is a pleasure to do business with Astral, thanks for your high quality, good service, let's keep our business and friendship always.

—— Sergio Gramer

I have worked with ASTRAL for three years, they have many new models for our market and very good quality, The Android System is perfect!

—— Hakan Urgan

Astral always help me with my orders, they are very professional and helpful, we will keep buying with you.

—— Fabio Fernandes

Doskonałe produkty, zdobywające więcej pozytywnych opinii od moich użytkowników.

—— Chan

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd
Pierwsza linia produkcyjna
QC
2. linia produkcyjna

Pierwsza linia produkcyjna

Linia produkcyjna 1

QC

Istnieją dwie procedury kontroli jakości na cały okres produkcji. 1) Kontrola QC przed badaniem starzenia, aby upewnić się, że wszystkie urządzenia są dobrze zmontowane i działają dobrze, w tym test wysokiej / niskiej temperatury, test wibracyjny. 2) Przed zapakowaniem dwa zespoły QC sprawdzą wszystkie funkcje jednostek jeden po drugim, w tym zestaw głośnomówiący Bluetooth i strumieniowanie muzyki, nawigację GPS, wydajność dotykową, dostępność ewentualnych pokręteł, ładowanie USB, połączenia WiFi, aux in

2. linia produkcyjna

Linia produkcyjna 2

Aby sprawdzić wydajność każdego urządzenia w długotrwałych warunkach pracy, wszystkie produkty będą testowane w 100% przez co najmniej 8 godzin, włącz zasilanie.

Magazyn astralny dla gotowych produktów, oczekujący na dostawę.

1 2 3
Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd Astral Electronics Technology Co.,Ltd
Astral Libratory
Aging Test
Aging test

Astral Libratory

Astral Libratory

Aging Test

All products will be aging tested for at least 8 hours

Aging test

Goods on aging test

 • Linia produkcyjna
  Założona w 2009 roku firma ASTRAL rośnie z małej fabryki z dziesiątkami pracowników do znanego producenta w branży samochodowej z dwoma dobrze wyposażonymi nowoczesnymi liniami produkcyjnymi.

  Dzięki wysokiemu poziomowi zarządzania produkcją dzienna produkcja wynosi ponad 400 jednostek, a miesięczna produkcja ponad 10 000 sztuk, a ponadto można ją rozszerzyć w oparciu o dobrą sytuację marketingową.

  Zarządzanie jakością jest naszą podstawową pracą od samego początku, co decyduje o naszym przetrwaniu i konkurencyjności na tak konkurencyjnym rynku. ASTRAL ma teraz zespół QC z ponad 10 członkami, a wszyscy są doświadczeni i dobrzy w pracy, podczas gdy większość z nich pracuje w tej firmie od ponad 3 lat jako członkowie QC. Ponadto, aby poprawić swoje umiejętności QC, nasz mechnisam QC został ustanowiony i działa dobrze przez te wszystkie lata, w tym regularne wewnętrzne szkolenia QC i regularne spotkania podsumowujące jakość pracy między departamentami. Dzięki naszemu doskonałemu zarządzaniu QC i wysiłkom członków QC, wskaźnik awaryjności naszych produktów był do tej pory dobrze kontrolowany poniżej 1%, a my nadal pracujemy nad jego ulepszeniem i wciąż wprowadzamy bardziej skuteczne środki, aby uzyskać naszą jakość i jakość produktu lepszy.

 • OEM / ODM
  Jako fabryka OEM, która jest w stanie zapewnić wiele rozwiązań modernizacyjnych dla elektroniki rozrywkowej w samochodach, OEM / ODM zawsze była jedną z usług oferowanych przez Astral, w tym drukowanie niestandardowych logo na urządzeniach, niestandardowe pudełko upominkowe, dostosowany ekran powitalny.

  Co więcej, Astral jest w stanie dostarczyć niestandardowe funkcje do radioodtwarzacza samochodowego z systemem WINCE / Android lub opracować unikalny interfejs użytkownika i pomóc naszym partnerom lub dealerom być bardziej konkurencyjnymi na rynku dzięki unikalnym produktom i niezawodnej jakości.

  Ponadto, w przypadku niektórych specjalnych modeli lub najnowszych samochodów, nawet jeśli nie są one dostępne na rynku, aby zbudować zalety pierwszego napędu, Astral jest w stanie opracować nową formowanie specjalnie i przygotowanie próbek do instalacji próbnej na rynkach w krótkim czasie , z fabrycznym odtwarzaczem CD lub próbką radiową lub szczegółowymi wymaganiami.

  Zwykle tworzenie nowych modeli zajmuje tylko 20-30 dni.

 • R & D
  Oprócz możliwości świadczenia usług OEM, Astral ma również możliwość opracowywania nowych technologii lub produktów, wraz z zespołem badawczo-rozwojowym złożonym z ponad 10 inżynierów, w tym inżynierów rozwoju rozwiązań systemowych (SSDE), inżynierów elektryków (EEE) i inżynierów rozwoju struktury (SDE) i wszyscy są profesjonalni, doświadczeni i lojalni wobec firmy.

  Na tak złożonym i niestabilnym rynku Astral stara się dostarczać wartości partnerom i użytkownikom, dostarczając produkty wysokiej jakości, najnowsze technologie i niezawodne wsparcie.

  Dzięki pionowemu ekranowi dotykowemu w stylu Tesli, który zajmuje się transfermacją i modernizacją samochodowego systemu rozrywki, Astral z powodzeniem opracował i wprowadził na rynek ponad 100 modeli pionowych wraz z innymi prawie 500 normalnymi modelami z mniejszym ekranem dotykowym.

  Aby nadal opracowywać nowe modele w długim okresie, bardzo ważne są nowoczesne maszyny testujące. Oto niektóre z nich na przykład.

Szczegóły kontaktu
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)