Dom Aktualności

Całkowicie nowy Nissan Patrol zaprezentowany w Abu Zabi

Orzecznictwo
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
Opinie klientów
it is a pleasure to do business with Astral, thanks for your high quality, good service, let's keep our business and friendship always.

—— Sergio Gramer

I have worked with ASTRAL for three years, they have many new models for our market and very good quality, The Android System is perfect!

—— Hakan Urgan

Astral always help me with my orders, they are very professional and helpful, we will keep buying with you.

—— Fabio Fernandes

Doskonałe produkty, zdobywające więcej pozytywnych opinii od moich użytkowników.

—— Chan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Całkowicie nowy Nissan Patrol zaprezentowany w Abu Zabi
Całkowicie nowy Nissan Patrol zaprezentowany w Abu Zabi
Nowy Nissan Patrol został oficjalnie zaprezentowany w Narodowym Centrum Wystawowym w Abu Zabi 25 września 2019 r.

Wygląd nowego samochodu został znacznie skorygowany w porównaniu do obecnego modelu, który jest bardziej modny. Według wiarygodnych źródeł nowy samochód zostanie dostarczony klientom na Bliskim Wschodzie do końca września.

Kontur linii nowego samochodu jest bardziej kanciasty niż obecny model i wykorzystuje bardziej wyprofilowany design, aby był bardziej agresywny. Jest wyposażony w przednią kratkę V-Motion w rodzinnym stylu Nissana, a także dobrze rozpoznawalny zestaw reflektorów w kształcie litery C, wraz z diodowymi światłami do jazdy dziennej w kształcie litery C oraz chromowanymi wykończeniami w kształcie litery C po obu stronach dolnej części przedni zderzak, dzięki czemu ogólny wygląd jest bardziej typowy.

Tylne światła nowego samochodu odbijają się echem reflektorów połączonych grubym chromowanym wykończeniem, dzięki czemu cały samochód wygląda warstwowo i jest bardzo gruby. Ponadto nowy samochód zastąpił również tylny zderzak lepszym i sztywniejszym kształtem.

Jeśli chodzi o wnętrza, nowy samochód przeszedł szereg ulepszeń w oparciu o obecny model, w tym centralny panel sterowania z różnymi materiałami, poprawiając poczucie jakości. Ponadto nowy samochód ma skórzaną tapicerkę z diamentami, która emanuje bardziej luksusowym charakterem. W konstrukcji centralnej konsoli nowy samochód jest wyposażony w dwa ekrany LCD, górny ekran wyświetla informacje o mapach, a drugi dla rozrywki multimedialnej z Apple CarPlay i Android Auto są obsługiwane.

Jako profesjonalny dostawca manufakturowego systemu multimedialnego Andr oid Car Infotainment , ASTRAL oferuje obecnie model Android w stylu Tesli z 12,1-calowym panelem dotykowym.

Najbardziej wyróżniającą się cechą tego urządzenia jest to, że ma on wbudowaną kartę klimatyzacji i doskonale obsługuje Nissana Patrol od 2010 do 2015 roku, z cyfrowym systemem klimatyzacji lub bez.

To urządzenie ma również opcję koloru mahoniowego, aby pasowało do oryginalnego wnętrza samochodu, i sprawia, że ​​całe wnętrze samochodu jest bardziej zintegrowane i zachowuje klasyczny wygląd.

Aby opracować nowy model tego nowo odsłoniętego Nissana Patrol 2020, inżynierowie ASTRAL pracują ciężko dzień i noc.

O firmie Astral Electronics Technology Co., Ltd.

Założona w 2009 r. ASTRAL jest chińskim producentem OEM akcesoriów elektronicznych, takich jak jednostka główna Android Autoradio, jednostka nawigacji samochodowej GPS, multimedialny system multimedialny, zagłówki, rozrywkowe monitory itp.

Dzięki fabrycznie zainstalowanym fabrycznym samochodowym systemom stereo ASTRAL użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad strumieniem muzyki i nawigacją podczas jazdy, w tym samochodowym systemem stereo i przyciskami na kierownicy. Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika nasze produkty integrują urządzenia przenośne (smartfony, pamięć USB, odtwarzacze muzyki), a także samochodowy system Bluetooth w samochodowym zestawie stereo OEM.

Powody współpracy z ASTRAL :

1. Produkty niestandardowe dostępne na życzenie.

2. Setki dostępnych modeli i nowe modele regularnie.

3. Certyfikaty CE i RoHs.

4. Ponad 10 inżynierów R&D, 100 pracowników, 4 linie produkcyjne, zaawansowany sprzęt i technologia, ścisły standard kontroli jakości.

5. Wszystkie produkty są wytwarzane w naszej fabryce, dzięki czemu możemy zapewnić dobrą jakość i szybką dostawę.

6. Dostępna lokalna pomoc techniczna. Zapraszamy do odwiedzenia nas i uprzejmie doradzimy, jeśli jakieś informacje będą potrzebne, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach, usługach i zaangażowaniu w zrównoważoną mobilność, odwiedź incarnavi.com . Możesz również śledzić nas na Facebooku , Instagramie , Twitterze i LinkedIn oraz śledzić wszystkie nasze najnowsze produkty wydane na YouTube .

Po prostu bądź na bieżąco.

Pub Czas : 2019-09-25 18:21:07 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)