Dom Aktualności

Subaru wprowadzi na rynek nową Imprezę 2020

Orzecznictwo
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
Opinie klientów
it is a pleasure to do business with Astral, thanks for your high quality, good service, let's keep our business and friendship always.

—— Sergio Gramer

I have worked with ASTRAL for three years, they have many new models for our market and very good quality, The Android System is perfect!

—— Hakan Urgan

Astral always help me with my orders, they are very professional and helpful, we will keep buying with you.

—— Fabio Fernandes

Doskonałe produkty, zdobywające więcej pozytywnych opinii od moich użytkowników.

—— Chan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Subaru wprowadzi na rynek nową Imprezę 2020

Subaru wprowadzi na rynek nową Imprezę 2020
Niedawno Subaru Japan opublikowało zdjęcia swojej najnowszej Imprezy. Zmodyfikowana w średnim okresie Impreza została zmodyfikowana pod względem wyglądu, a niektóre specyfikacje również zostały zaktualizowane, ale wygląd wnętrza i układ przeniesienia mocy pozostają takie same z prądem.

W porównaniu z obecnymi modelami zmiany w przedniej części nowego samochodu są oczywiste. Przede wszystkim reflektory nieznacznie zmieniają swój kształt, a światła do jazdy dziennej w kształcie litery J stają się bardziej widoczne.

Kratka wlotu powietrza również została zaktualizowana i stała się podobna do czarnego sztandaru, prosta, ale stylowa. Ponadto kratka kratki staje się przenikliwa i przypomina banery, zdecydowanie różni się od poprzednich modeli.

Co więcej, nowy model ma również wiele nowych felg, od 16 do 18 cali, i ma dwie opcje kolorów.

Jeśli chodzi o wnętrza, nowa Impreza nie zmieniła się zbytnio: projekt deski rozdzielczej z dwoma ekranami, taki sam jak w obecnym modelu, wielofunkcyjna kierownica owinięta skórą oraz mocne fotele wyścigowe z funkcją pamięci i łączoną osłoną z tkanin i skóry .

System multimedialny Infotainment ma oryginalnie 8-calowy ekran dotykowy. Astral Electronics , producent OEM systemu Android Autoradio Infotainment System, od 2009 roku wypuścił swój najnowszy model z 9,7-calowym ekranem dotykowym, współpracuje z Subaru Impreza 2018-2020 i Subaru XV / Crosstrek as dobrze.

Ekran Android w stylu Tesli dobrze pasuje do oryginalnej deski rozdzielczej samochodu, kliknij https://youtu.be/sjTi2KKv9nE, aby obejrzeć wideo po instalacji.

Subaru dostarczy również system wspomagania wzroku dla nowej Imprezy. System ten jest systemem wspomagającym kierowcę, który aktywnie wychwytuje warunki otoczenia za pomocą lornetki stereofonicznej kamery i wykonuje aktywne hamowanie w razie potrzeby, zmniejszając ryzyko wypadków spowodowanych przez zmęczoną jazdę. Ponadto jest on wyposażony w automatyczne włączanie / wyłączanie reflektorów, kamerę przednią, fotel kierowcy z pamięcią i tak dalej.

Pod względem mocy nowa Impreza utrzymuje układ napędowy obecnego modelu, wyposażona w dwa 1,6-cylindrowe, naturalnie wolnossące czterocylindrowe silniki o pojemności 1,6 l / 2,0 l, odpowiednio o mocy 85 kW (115 KM) i 113 kW (154 KM), pasujące do automatycznej skrzyni biegów CVT .

Pub Czas : 2019-09-02 14:18:50 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)