Dom O nas

Astral Electronics Technology Co.,Ltd Kontrola jakości

Orzecznictwo
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
dobra jakość Samochodowy system nawigacji GPS na sprzedaż
Opinie klientów
it is a pleasure to do business with Astral, thanks for your high quality, good service, let's keep our business and friendship always.

—— Sergio Gramer

I have worked with ASTRAL for three years, they have many new models for our market and very good quality, The Android System is perfect!

—— Hakan Urgan

Astral always help me with my orders, they are very professional and helpful, we will keep buying with you.

—— Fabio Fernandes

Doskonałe produkty, zdobywające więcej pozytywnych opinii od moich użytkowników.

—— Chan

Im Online Czat teraz
QC profilu
Zarządzanie jakością jest naszą podstawową pracą od samego początku, co jest niezwykle ważne dla naszego przetrwania i wysokiej konkurencyjności na rynku.

Aby zapewnić produkty i usługi gwarantujące jakość, Astral wyposaża się w nowoczesne maszyny testowe, a szczególnie dobrze wyszkolony zespół QC z ponad 10 członkami, a wszyscy członkowie QC są doświadczeni i dobrzy w swoich pracach, podczas gdy większość z nich pracuje w tej firmie przez ponad 3 lata jako członkowie QC.

Ponadto, aby poprawić swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ustanowiono mechanizm kontroli jakości działający przez te wszystkie lata, w tym regularne wewnętrzne szkolenie w zakresie kontroli jakości oraz regularne dyskusje na temat jakości pracy między departamentami itp.

Dzięki ich staraniom, zarządzanie jakością w całej firmie jest doskonałe i poprawia się, a wskaźnik awaryjności naszych produktów jest do tej pory dobrze kontrolowany poniżej 1%, a my nadal pracujemy nad jego poprawą i wciąż wprowadzamy bardziej skuteczne środki, aby uzyskać nasze QC działa na wysokim poziomie, a jakość naszych produktów jest lepsza.

Po montażu wszystkie elementy będą testowane krok po kroku, w tym test wibracji, test wysokiej / niskiej temperatury i 8-godzinny test starzenia.

Tylko ci, którzy przeszli wszystkie wyżej wymienione testy, wchodzą w następującą procedurę, która polega na tym, że wszystkie elementy zostaną w 100% przetestowane pod kątem wszystkich funkcji pojedynczo, w tym połączenia Bluetooth, połączenia WiFi w celu uzyskania dostępu do Internetu, niezawodności ekranu dotykowego, wydajności pokręteł głośności klucze, występy audio wideo i inne.

Dzięki tym wszystkim rygorystycznym środkom kontroli jakości dbamy o to, aby wszystkie te elementy były doskonale pakowane i dostarczane naszym partnerom i użytkownikom, a także aby użytkownicy mogli cieszyć się technologią.

Certyfikaty
 • Standard:CE

  Numer:BCTC-13041250

  Data wydania:2013-05-03

  Data wygaśnięcia:2015-03-02

  Zakres / piecyk:car dvd gps navigation

 • Standard:ROHS

  Numer:AT0712655R

  Data wydania:2011-01-04

  Data wygaśnięcia:2015-12-04

  Zakres / piecyk:car dvd gps navigation

Szczegóły kontaktu
Astral Electronics Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Michelle

Tel: 0086-158-1868-9475

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)